Starý hrad/Strečno 3.august 2011

 

Bolo pekné ráno. Ale moja panička začala pobehovať po dome ako zmyslov zbavená.Stále brala nejaké veci, a dávala ich do tašky. Ale potom zobrala môj postroj a moje vodítko zavolala ma a ja som hneď vedela, že niekde ideme. Nasadli sme do auta, a rozmýšlala kde ideme. Bolo čudné, že s nami išla aj páničkina krsná a bratranci. Vystúpili sme na stanici, bolo tam veľa vlakov a veľa ruchu. Keď sme vchádzali dverami panička mi dala náhubok. Bolo tam veľa ľudí a všetci sa pozreli na mňa. Potom sa išli kupovať lístky na vlak. Tá pani čo ich predávala len tak pozrela keď sme si pýtali lístok pre psa. Vyšli sme von druhými dverami a tam sme čakali na náš vlak. Bol tam taký milý starý pán ktorý ma začal hladkať a povedal, že aj on má psa. Keď prišiel náš vlak mala som menšie technické problémy nastúpiť do vlaku :D, takže ma musela pánička zobrať na ruky. Sadli sme si a po chvíľi mi dala pánička dole náhubok. Prišiel revízor cítila som, že moja polovička ( pánička :D) nejako znervóznela, pravdepodobne kvôli náhubku. Ale revízor skontroloval lístky a odišiel. Na ďalšej zástavke si oproti nám sadli dvaja starší páni, ktorí ma začali volať a nakoneic aj hladkať. Mňa to už unavilo tak som si ľahla na moju deku, a spala. Neskôr do toho istého vagóna prišiel aj druhý pes-rotvajler. Zabrechla som ale nejako ma nezaujímal. Pri východe z vlaku som mala zase menší technický problém :D. Konečne sme sa pohli, ak mám povedať pravdu tá zrúcanina ma moc nezaujímala :D. Ale tá výška bola úžastná. Cestou dole sme sa ešte najedli, ale zase moje granule ma moc netrápili. Keď sme už zišli dole ešte som sa bola osviežiť v potoku a potom sme si išli posedieť do krčmy a tam sme čakali na vlak. Vlak prišiel a s im aj malý technický problém. A už ani neviem ako a bola som doma, spala som ako zarezaná :D